face mapping

PREČO MÁM pupienky na tvári

V tomto živote nie je nič náhodné. A rozhodne nie moment, kedy sa objaví pupienky na tvári. Ale vezmime veci od začiatku: opomenieme teraz prípady, kedy ste si na tvár naniesli krém alebo masku, ktorá vypršala pred 5 rokmi, alebo kedy ste spali s make-upom. Na našej tvári sa objavujú pupienky z rôznych dôvodov, a v závislosti na príčine sa tiež objavujú v rôznych oblastiach tváre.

Viete, prečo majú niektorí ľudia pupienky na čele, iní na brade a podobne? Nevedel som – chcel som to vedieť – a medzitým som zistil, že sa tomu hovorí Face Mapping, je známy po celom svete a nižšie sú všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť!

Z miesta, kde vidíme akné, môžeme zvyčajne pochopiť príčinu. Akné je ohnisko, to je to, čo vidíte. K liečbe akné potrebujete vedieť, odkiaľ pochádza.

Pupienky na čele

Áno, u tých, ktorí majú ofinu, sa pravdepodobnejšie vytvorí pupienky na čele, a to ako z produktov potu, tak zo stylingu. Otázka znie: keď nemám žiadnu ofinu, prečo sa mi tam robia pupienky? Pupienky na čele zvyčajne súvisí s trávením a naším gastrointestinálnom systémom. To si vyžaduje oveľa viac vody, čaju a čohokoľvek mokrého. Pomáha tiež konzumovať antioxidanty, ako je lesné ovocie a citróny.

Pupienky na nose

Toto umiestnenie súvisí so srdcom, takže pupienky, ktoré sa tam objavujú, pochádzajú zo stresu. Môžeme si pomôcť niečím relaxačným tesne pred spaním, pretože stres počas dňa nie je ľahko ovládateľný. Stres je tiež výrazne znížený dobrým osemhodinovým spánkom, aby sa telo mohlo zotaviť zo stavu, v ktorom je.

Pupienky na ľavej tvári

Pupienky na lícach sú a) jedno z najčastejších miest, kde pupienky máme b) veľmi ťažko je zakrývame. Ale naučte sa to tiež: pupienky na pravej tvári a pupienky na ľavej tvári sú spôsobené dvoma úplne odlišnými príčinami: „Pupienky na ľavej tvári sú zvyčajne spojené s našimi pľúcami a to súvisí s niektorými alergiami, ktoré máme, s fajčením a všeobecne s našimi dýchacími cestami. Ak teda niekto fajčí, musí s fajčením prestať, vyhýbať sa miestam, kde sa fajčí, a zdržiavať viac na čerstvom vzduchu.

Pupienky na pravej tvári

Toto miesto ukazuje na príčinu v našom reprodukčnom systéme a tieto pupienky majú čo do činenia s hormonálnymi poruchami a polycystickými vaječníky. Preto vždy chceme potraviny s vysokým obsahom železa a tiež s vysokým obsahom kyseliny listovej. Ideálne pre tieto prípady používame koreň maca, ktorý je najlepším prírodným prostriedkom pre reguláciu hormónov u žien. Je to peruánsky koreň, ako zázvor, ktorý buď získame v práškovej forme (vo všetkých bio obchodoch) a dáme ho do našich smoothie, šalátov, jogurtov alebo kapsúl vo vybraných lekárňach. Je bezfarebný a bez chuti.

Pupienky na brade

Často sa stáva, že máme na brade jeden alebo dva pupienky. A to sa stáva väčšine z nás, že? Toto miesto je o zápche a tenkom čreve. Tajomstvom je, že sa vyhýbame baleným jedlám a rýchlemu občerstveniu. Všeobecne však platí, že ak chce niekto bojovať s akné na tvári, musí jesť výživné jedlá a prijímať dostatok vody, vyhýbať sa cukru a nasýteným tukom.

Zdroj: www.caviarofswitzerland.com