FILOzOFIA ZNAČKY

Podľa švajčiarskych zásad inovácie, kvality a spracovanie bol rad starostlivosti o pleť Caviar of Switzerland odborne vyvinutá a venuje pozornosť detailom v každom kroku od výskumu cez vývoj až po výrobu.

Výsledkom je kolekcia starostlivosti o pleť s obrovskou účinnosťou a luxusom.

INOVÁCIE

Švajčiarsko je špičkou, pokiaľ ide o inovácie. Naše laboratórium svetovej úrovne na švajčiarskej riviére je miestom, kde sú vyvíjané všetky naše zložky. Je to laboratórium, ktoré je vždy vďaka tímu významných vedcov o krok napred s výskumom. Je laboratórií určujúce trendy v starostlivosti o pleť a je potrebné rozlišovať kaviár zo Švajčiarska.

LUXUS

Prepych je synonymom Švajčiarska a prepych je stelesnený v kolekcii Caviar Of Switzerland. Je vnesený do každého produktu, dizajnu, dotyku, pocitu a zážitku – ódy na ženskosť. Objavte nové výšky prepychu vo svete starostlivosti o pleť s Caviar Of Switzerland.

KVALITA

 
Všetko začína prísadami a kvalita prísad použitých vo všetkých našich produktoch je na najvyššej úrovni. Zameriavame sa na detaily a detaily v prísadách to, čo robí naše vzorce vysoko účinnými a spoľahlivými charakteristikami akéhokoľvek švajčiarskeho produktu.