PRÍBEH NAŠEJ ZNAČKY

Značka CAVIAR OF SWITZERLAND sa stala svetovo známou a ocenenú kolekcií v starostlivosti o pleť. Bola založená pred viac ako 20 rokmi vo Švajčiarsku a sme hrdí na to, že naše výrobky sú aj naďalej 100% švajčiarskej. Jedinečná kombinácia kvality, inovácie a elegancie prináša špičkové výsledky sprevádzané luxusom, ktorý značku zahŕňa.

JEDINEČNÝ PRÍSTUP

Zložky použité v našich produktoch boli vyvinuté v našej svetovo preslávené laboratóriu na hornatej švajčiarskej riviére tímom vedcov prostredníctvom výskumu a vývoja v oblasti bunkovej vedy. Boli vyvinuté inovatívne techniky pre produkciu čerstvých bunkových extraktov, sofistikované technológie generovanie peptidov a pokročilé systémy, ktoré vedú k tvorbe našich produktov.

JEDINEČNÉ ZLOŽENIE

Kolekcia Caviar of Switzerland obsahuje exkluzívny komplex prísad s vysoko technologickými aktívnymi zložkami a vzácnym výťažkom z kaviáru. Inovatívny prísady bojujúci proti starnutiu dodávajú živiny potrebné pre zdravie, vitalitu a celkový vzhľad vašej pokožky a zároveň ponúkajú čistotu, kvalitu a inovácie, ktoré sú synonymom Švajčiarska.

Švajčiarsky kaviár dodržiava vysoké dermatologické štandardy, aby poskytoval najvyššiu kvalitu. Používame iba vybrané aktívne zložky, ktoré boli starostlivo preskúmané, aby mali najvyšší štandard a účinnosť. Naše vysoko účinná rada v starostlivosti o pleť má pozoruhodnú schopnosť zvrátiť známky starnutia a podporiť regeneráciu kožných buniek.

ZÍSKANÉ OCENENIA

Naše luxusné rad v starostlivosti o pleť získala za posledných 5 rokov niekoľko ocenení po celom svete. Tiež sme boli spotrebiteľmi a odborníkmi v tejto oblasti nominovaní na niekoľko ďalších ocenení v mnohých krajinách. Caviar Of Switzerland navyše vždy patril k vrcholom prehliadok krásy a súťaží a stanovoval kvalitu značky na mnohých úrovniach.

Medzi najprestížnejšie ocenenie patrí ocenenie „LNE & Spa Best Product“ a ocenenie „Women ‚Weekly Best Beauty Buys“. Z tisícov produktov na trhu, cez 180 kandidátov vybraných vzdelávacím týmom Les Nouvelles Esthétiques & Spa až po 46 čitateľov hlasujúcich pre čitateľa, bola cena LINE & Spa za najlepší produkt (kategória krém na tvár) udelená 24hodinovému regeneračnému krému Caviar of Switzerland v roku 2017.

Cenu za najlepší produkt LNE & Spa dostal tiež Revitalizačný očný krém Caviar of Switzerland (kategória očných krémov) v rokoch 2016 a 2018 za najlepší očný krém vo svojej kategórii. Revitalizačný očný krém získal v roku 2018 ocenenie Weekly Best Beauty Buys Women, čím si upevnil svoju dominanciu v kategórii očných krémov.