Skin routine

4 kroky ku zdravej a vypnutej pleti

HĹBKOVÉ ČISTENIE

Pleťová voda all-in-one (150 ml) je účinný jednostupňové čistiaci produkt, ktorý pleť čistí, odličuje a zároveň tonizuje. Čistiace odličovač a toner v jednom. Perfektný začiatok vašej rutiny v starostlivosti o pleť. Je dostatočne silná na to, aby odličovala a pritom používa veľmi jemné, ale účinné čistiace ingrediencie. Táto bohatá formulácia obsahuje výťažky z kaviáru, micelárny vodu, aloe vera, optimalizátor bariéry pokožky a polysacharidový komplex zo semien Tamarind Seeds, ktoré pomáhajú chrániť pokožku pred stratou vody a aktivujú prirodzené ochranné mechanizmy pokožky. Micelárna voda je pomenovaná po micelách, malých okrúhlych guličkách čistiacich molekúl, ktoré sa vznášajú vo vode. Keď si produkt nanesiete na pokožku, čistiace ingrediencie prídu do styku s olejom a nečistotami na pokožke, čo im umožní rýchle a účinné odstránenie. Micelárna čistiaca voda je vhodná pre všetky typy pleti vrátane citlivej.

VÝŽIVA PLETI

Advanced Repair Serum (30 ml) je luxusne jemné a vysoko koncentrované sérum navrhnuté tak, aby sa dostalo priamo k jadru problémov starnutia pokožky. indukuje produkciu kolagénu a bojuje proti vonkajšiemu a vnútornému starnutiu. Vaša pokožka bude vyzerať mladšie a žiarivo živá. Zachováva sa objem, pružnosť, pružnosť a tón pokožky, ktorá chráni pred škodlivými účinkami starnutia spôsobeného životným prostredím. Vďaka svojej vysokej nasiakavosti a nemastné štruktúre je naša sérum kompatibilný a prospešné pre pokožku so sklonom k ​​akné.

HYDRATÁCIA PLETI

24h regeneračný krém (50 ml) je koncentrovaný, ľahký, hodvábny kaviárový krém na tvár, ktorý vašu pokožku regeneruje, vyživuje a zvlhčuje nepretržite. Toto je váš 24-hodinový hydratačný krém proti starnutiu, ktorý hydratuje vašu pokožku a spomaľuje prejavy starnutia a obnovuje žiaru späť do pokožky.

ROZŽIARENÉ OČI

Revitalizačný očný krém (15 ml) je koncentrovaný, ľahký, hodvábny kaviárový očný krém, ktorý regeneruje, vyživuje a zvlhčuje jemnú pokožku okolo očí. Toto je váš očný krém proti starnutiu, ktorý odstráni tmavé kruhy, hydratuje pokožku a spomalí známky starnutia a zároveň obnoví žiaru v očiach.